کاربرد سایت ساز کاموا چیه و چه تفاوتی با فروشگاه ساز داره ؟

سرویس سایت ساز کاموا به شما این امکان رو می ده که به راحتی یه سایت با قالب مورد نظرتون رو بسازید. ویرایشگر سایت ساز از المان هایی تشکیل شده که به طور معمول در وبسایت ها مورد استفاده قرار می گیره و شما می تونید با چیدن این المان ها در صفحه و شخصی سازی هر کدوم از این المان ها، تک تک صفحه های سایت خودتون رو طراحی کنید. این ویژگی می تونه به تمامی شرکت ها و افرادی که می خوان یه سایت با ظاهر اختصاصی جهت معرفی خودشون یا سرویسشون داشته باشن کمک کنه تا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه این کار رو انجام بدن. 

اما ساختار سرویس فروشگاه ساز کاملا با سرویس سایت ساز متفاوت است. در سرویس فروشگاه ساز قالب ها آماده بوده و شما می تونید از بین قالب های موجود یکی رو انتخاب کنید. هر کدوم از قالب ها کاملا برای بحث فروش اینترنتی طراحی شده و شامل امکاناتی چون سبد خرید، درگاه پرداخت و پنل مدیریتی می باشد که به کمک آن می توانید به راحتی و با سرعت بالا محصولات و دسته بندی های خود را اضافه کنید و سفارش های ثبت شده را مدیریت کنید. 


در حال حاضر دو سرویس سایت ساز و فروشگاه ساز به صورت مجزا از هم و بر روی دو دامنه متفاوت قرار گرفته اند که برای دسترسی به سایت ساز می تونید به آدرس camva.ir و برای دسترسی به فروشگاه ساز می تونید به آدرس kamva.ir مراجعه کنید. در آینده این دو سرویس در کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت.

این مشکل شما را حل کرد؟