کاموا یه سرویس سایت ساز و فروشگاه ساز اینترنتی هست و به شما کمک می کنه تا با هر سطح از دانش وب و اینترنت بتونید سایت یا فروشگاه اینترنتی خودتون رو در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه راه اندازی کنید. بدون شک راه اندازی سایت های شخصی، شرکتی، فروشگاهی نیازمند تحقیقات، زمان و هزینه بالایی است، پس می تونید این کار رو به کاموا بسپارید و خیال خودتون رو از همه نظر راحت کنید.

یه ویژگی خوبی که کاموا داره اینه که به شما اجازه می ده تا در مدت زمان مشخصی به صورت رایگان هر دو سرویس سایت ساز و فروشگاه ساز رو به طور کامل تست کنید. حتی در این دوره آزمایشی یه دامنه آزمایشی با پسوند کاموا در اختیار شما قرار می ده تا بتونید سایت رو به صورت وافعی در مرورگر خودتون مشاهده کنید. برای شروع فقط کافیه تصمیم بگیرید که نیاز به یه سایت دارید یا یک فروشگاه اینترنتی و از طریق لینک های زیر وارد سرویس سایت ساز یا فروشگاه ساز کاموا بشید: 


سرویس سایت ساز کاموا

سرویس فروشگاه ساز کاموا


همچنین تیم موفقیت مشنریان ما در هر لحظه آماده است تا به شما در رسیدن به هدفتون کمک کنه پس فرصت رو از دست ندید و پس از اینکه سایت یا فروشگاه خودتون رو راه اندازی کردید به کمک اطلاعات تماس قرار داده شده در هر دو سایت با ما در تماس باشید تا بتونیم به بهترین شکل شما رو به هدفتون برسونیم

این مشکل شما را حل کرد؟