ارسال کالا

سرویس ارسال کالا  به شما  کمک می‌کنه  برای ارسال به موقع سفارشات و هزینه‌های بالای ارسال کالا‌های مختلف نگرانی‌ای  نداشته باشید.با استفاده از این سرویس، سفارش‌ها به راحتی در محل انبار توسط پست تحویل گرفته و در هر نقطه‌ای از ایران به مشتری تحویل داده‌ می‌شوند.
درصورت تهیه  اشتراک  "پلن بی‌نظیر"  فروشگاه ساز  کاموا می‌توانید از سرویس ارسال کالا بهره‌مند شوید. این سرویس از خدمات شرکت های صدر و پست استفاده می‌کند.  هزینه  محصول ارسالی شما با توجه به وزن و فاصله تا مقصد محاسبه می‌شود که  مقرون به صرفه می‌باشد و  در مقایسه با  سایر سرویس‌ها هزینه منطقی‌تری دارد.
جهت  فعالسازی این سرویس به تنظیمات پنل فروشگاه  خود رفته و در قسمت تنظیمات مرسولات پستی
فرم درخواست سرویس پستی را پر کنید. پس از 3 تا  14 روز  کاری این سامانه برای شما فعال می‌شود.
زمانی که بسته پستی برای مشتری  ارسال می‌شود یک پیامک از جانب پست برای مشتری ارسال می‌شود. همچنین  شما می‌توانید از طریق
سایت پست  مرسوله پستی خود را  پیگیری کنید و  از روند ارسال آن مطلع شوید.
اگر تعداد  بسته های ارسالی شما بیشتر از 5 مورد باشد پست در همان روز بسته‌های شما  را  ارسال می‌کند ولی چنانچه بسته های ارسالی شما کمتر باشد پس از 24 ساعت ارسال می‌شود.
بسیاری در مورد هزینه این سامانه سوال می‌کنند.کارمزدی که دریافت می‌شود 2 درصد برای مبالغ زیر 100 هزارتومان است که روی قیمت ارسالی هنگام خرید محاسبه می‌شود. چنانچه قیمت بالای 100 هزار تومان باشد مبلغ ثابت بابت کارمزد کسر می‌شود که مجدد روی قیمت ارائه شده به مشتری محاسبه می‌گردد. در واقع هزینه ارسال ارائه شده به مشتری شامل هزینه محاسبه شده بر اساس فاصله و وزن مرسوله پستی و همچنین کارمزد می‌باشد.

این مشکل شما را حل کرد؟