ثبت نام درگاه زرین پال و اتصال به فروشگاه ساز کاموا چگونه است؟

یکی از بهترین درگاه های واسط اینترنتی، درگاه زرین پال می باشد که علاوه بر کیفیت بالا به شما این امکان رو می ده تا در سریع ترین زمان ممکن درگاه اینترنتی دریافت و اون رو به فروشگاه خودتون متصل کنید. برای دریافت درگاه زرین پال نیازی به دریافت نماد اعتماد الکترونیک ( e Namad ) نیست و فقط کافیه برای شروع به سایت زرین‌پال مراجعه کنید. (چنانچه در مورد نماد اعتماد الکترونیکی اطلاعاتی ندارید می‌توانید این لینک را ملاحظه کنید).

اولین کار برای دریافت درگاه زرین پال ثبت نام اولیه می باشد. توی صفحه اصلی زرین پال و در منوی بالا  گزینه‌ای به نام ثبت نام وجود داره که با کلیک روی اون می تونید ثبت نام رو شروع کنید. اولین مرحله ثبت یه ایمیل هست و بقیه مراحل ثبت نام از داخل ایمیل شما شروع می شود. برای این کار باید ایمیل فعال سازی که زرین پال براتون می فرسته رو تایید و مجدد وارد سایت بشید. در این مرحله زرین پال از شما می خواد تا حساب کاربری رو به سطح نقره ای ارتقا بدید که لازمه این کار داشتن اسکن از شناسنامه و کارت ملی است. بعد از اینکه حساب کاربری به سطح نقره ای ارتقا پیدا کرد شما می تونید از زرین پال درخواست درگاه کنید که برای این کار کافیه از منو وارد قسمت درگاه های پرداخت بشید و گزینه درگاه جدید رو انتخاب کنید. 

کارشناس زرین پال فروشگاه شما رو بررسی می کنه و در صورت درست بودن همه چیز کد درگاه رو که به مرچنت کد معروف هست در اختیارتون قرار می ده. با وارد کردن این کد در تنظیمات مدیریت فروشگاه، درگاه زرین پال شما فعال می شود. این مشکل شما را حل کرد؟