مشکل سفید بودن یا خالی بودن برخی صفحات در ویرایشگر سایت ساز

گاهی اوقات پس از ورود به ویرایشگر سایت ساز کاموا ( ویرایشگر بامشی ) و انجام کار های ویرایشی، در هنگام ورود به برخی صفحات با صفحه سفید مواجه می شویم و المانی در صفحه مورد نظر مشاهده نمی شود. این مشکل زمانی به وجود می آید که کاربر پس از ورود به ویرایشگر، صفحه مورد نظر را باز نکرده باشد که در این صورت مرورگر به دلیل مشکلات ناشی از Cache کردن اطلاعات، قادر به نمایش آن صفحه نمی باشد. برای رفع این مشکل کافی است تا پس از ذخیره سازی تغییرات، یکبار از ویرایشگر خارج شده و مجدد وارد ویرایشگر و صفحه مورد نظر شود. 

همچنین در صورتی که در هر بار ورود به ویرایشکر، تمامی صفحات یک بار باز شوند، در حین ویرایش دیگر این مشکل پیش نخواهد آمد. کاربرد حافظه کش در مرورگر ها، افزایش سرعت بارگذاری سایت ها می باشد. به این صورت که مرورگر برخی از فایل های لازم برای نمایش سایت را ذخیره سازی می کند تا در مراجعه بعدی، مجدد آن ها را بارگذاری نکند. این قابلیت می تواند در ویرایش سایت ها نیز کاربران را دچار مشکلاتی کند به این صورت که کاربر پس از تغییر سایت در ویرایشگر و مشاهده سایت به صورت مستقیم در مرورگر تغییرات انجام شده را مشاهده نکند که در این صورت با بارگذاری مجدد سایت و یا در برخی موارد با پاک کردن کش مرورگر، تغییرات نمایش داده شود. 

در صورتی که متن بالا نتوانست مشکل شما را برطرف کند می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

این مشکل شما را حل کرد؟